Sportovní spolupráce Alpine

ALPINE X SPORT

KDYŽ SE VÁŠEŇ POTKÁVÁ S VÝKONEM

Soutěživý duch, disciplína a posouvání výkonu až na hranici možností – tyto sportovní hodnoty jsou základem značky Alpine již od jejích počátků na závodní dráze. Značka dnes rozšiřuje své technologické dovednosti, lehkost a spolehlivost i do dalších sportovních oblastí. Alpine podporuje technicky náročné sporty a propaguje sportovce, kteří vyznávají její základní hodnoty.

Partnerství Alpine x Padel

Alpine x Padel

Nové hrací pole pro Alpine

Alpine s radostí pomáhá propagovat padel – rozvíjející se sport s rychle rostoucí celosvětovou fanouškovskou základnou – zejména ve Francii, kde neustále roste počet hráčů. Padel je méně formální a technicky přístupnější sport než tenis. Stejně jako Alpine mění náš pohled na výkonnost a vrcholovou soutěž.

Spolupráce Alpine x Lapierre

Alpine x Lapierre

KOLO, KTERÉ VZDÁVÁ HOLD VÝKONU

Od svého založení v roce 1946 se dijonská inovativní firma Lapierre zabývá technickými výzvami, aby mohla svým amatérským i profesionálním cyklistům nabízet výjimečná jízdní kola. Alpine a Lapierre sdílejí touhu posouvat technologické hranice, přičemž absolutní prioritou je pro ně design. Neúnavně pracují na lehkosti a aerodynamice svých modelů, aby jim zajistily vynikající výkon.

Spolupráce Alpine a Pohár Ameriky

Alpine x Pohár Ameriky

Oficiální partner závodního týmu Orient Express Racing Team

Pohár Ameriky, který patří k nejprestižnějším událostem sportovního kalendáře, představuje mimořádnou lidskou a technologickou výzvu, při níž se fantastická křídlová jednotrupá plavidla mění v létající lodě. Stejně jako Alpine si i tato kultovní soutěž pohrává se zákony designu a neustále posouvá technologické hranice.

Řada Alpine A110

Řada A110