Kariéra u BWT Alpine F1 Team

Přidejte se k našemu týmu závodníků

V Alpine pracujeme na tom, aby se naše vášeň přetavila v největší úspěchy na silnicích i mimo ně. Snažíme se vytvářet inkluzivní pracovní prostředí, ve kterém může každý projevit svůj talent. Také dbáme na to, aby se každému členovi týmu dostalo stejného přístupu k nejlepším příležitostem a aby se mohl rozvíjet podle svých ambicí. K výrobě nejrychlejších závodních vozů je třeba tým a proto hledáme spoluhráče, kteří sdílejí naši vášeň pro výkon a závodění. 

Lidé

>1300

zaměstnancův závodech Enstone a Viry-Châtillon

Zkušenosti

>20 let

věnovaných závodění s extra výkonnými vozy

Špičkové výsledky

23 titulů

v mistrovství světa F112 pohárů konstruktérů a 11 pohárů jezdců

Hodnoty Alpine

Tam, kde se dělají zázraky!

Týmy BWT Alpine F1 sídlí ve Francii a Velké Británii. Vývoj a konstrukce motorů F1 probíhá ve francouzském Viry-Châtillon, zatímco konstrukce podvozku, výzkum a vývoj převodovek a montážní závod se nachází v britském
Enstone.  

Alt Image C29

Viry-Châtillon, jedinečná expertíza zaměřená na výkon

Viry-Châtillon je domovem nejikoničtějšího závodu značky Alpine. Na francouzském pracovišti se odehrává řada našich aktivit souvisejících se závoděním. Zabývá se vývojem, montáží a testováním motorů pro všechny závodní vozy F1. Zde se také vyvíjí pohonná jednotka, která bude pohánět Hypercar v sezóně 2024 LMDh.

 

 

Na tomto pracovišti probíhá také projektování a vývoj vozů přihlášených do různých zákaznických soutěží. Preciznost a zkušenosti ze závodních vozů, které se projevují i v modelové řadě Alpine A110. 

Alt Image C29

V Enstone, kde ožívají závodní vozy

V Enstone se nachází závod, kde probíhá konstrukce a montáž vozů Alpine F1. V Enstone pracují talentovaní inženýři ve více než 25 odděleních – od aerodynamiky až po validační testy – již 30 let, nejprve s vozem Renault F1 a nyní s Alpine F1, aby neustále zlepšovali výkon našich závodních vozů. Toto pracoviště je také domovem provozního týmu, který zajišťuje podporu během závodních víkendů, a Alpine Academy, našeho programu na podporu mladých závodních jezdců v průběhu jejich kariéry.

Ať je sezóna 2024 právě ta vaše!

Každá sezóna je novou výzvou. Stále hledáme talentované a zapálené kolegy, kteří s námi sdílejí stejné hodnoty: dokonalost, odhodlání a smysl pro detail. Nástupem do týmu Alpine F1 se stanete součástí špičkového týmu, který je připraven v roce 2024 dosáhnout nových vrcholů.