Umělecké spolupráce Alpine

ALPINE X UMĚNÍ

KDE SE UMĚNÍ SETKÁVÁ S TECHNOLOGIÍ

Současné umění je nevyčerpatelným zdrojem inspirace a zásadní hnací silou inovativního designu a technologických inovací.

Spolupráce Alpine

ART PARIS

Veletrh moderního a současného umění Art Paris je od roku 1998 nepřehlédnutelnou událostí, na které se představují největší jména současného umění spolu s nadějnými talenty. Alpine na této eklektické a kosmopolitní akci od roku 2021 vystavuje díla ze svých uměleckých spoluprací – díla, která nás vyzývají k tomu, abychom se na svět dívali novou optikou. 

Spolupráce Alpine x Arne Quinze

Alpine x Arne Quinze

POCTA TECHNOLOGII

Belgický umělec Arne Quinze je do našich sportovních vozů opravdu zapálený. Pro Alpine vytvořil umělecká díla, která prezentují jejich nejmodernější technologie značky a navozují dojem neomezené svobody a rychlosti.

Spolupráce Alpine by Obvious

Alpine by Obvious

První vůz Alpine navržený umělou inteligencí

Obvious, průkopník v používání umělé inteligence v umělecké tvorbě, modeluje průnik vozu Alpine A110 vzduchem při jízdě na okruhu Alpine Dream Circuit. Toto originální umělecké dílo vytvořené pomocí algoritmů využívajících umělou inteligenci zkoumá její tvůrčí potenciál. Jedinečný vůz, který si můžete prohlédnout na snímcích.

Spolupráce Alpine x Felipe Pantone

Alpine x Felipe Pantone

UMĚLECKÉ DÍLO S VÝKONEM 292 KONÍ

Umělec Felipe Pantone přetváří karoserii Alpine optickými efekty, které evokují intenzivní atmosféru závodů. Výsledkem je kombinace digitálního modelování a klasického designu na průsečíku minulosti, současnosti a budoucnosti.

Řada Alpine A110

Řada A110