Alpine Alpenglow – koncepční vůz

Alpenglow v čele inovací

Vůz Alpenglow byl navržen s ohledem na běžné silnice i závodní tratě. Jedná se o koncepční vůz, který ztělesňuje designové znaky připravovaných závodních a sériových modelů značky, stejně jako její dlouhodobý závazek k udržitelnosti.

Alpine Alpenglow

Budoucnost Alpine začíná u vozu Alpenglow

Alpenglow je předzvěstí budoucích soutěžních a silničních vozů Alpine, stejně jako modelů, které budou tvořit její garáž snů. Odvážné gesto, které položilo pevné základy pro novou dynamiku značky. Designový příběh, tvarovaný kolem kokpitu se zvláštním důrazem na aerodynamiku, přechází z interiéru do exteriéru a evokuje dokonalé splynutí řidiče a vozu.

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.
Alpine Alpenglow – vzhled

Vzhled

Výběr barev a materiálů připomíná přírodní živly a jevy, jako je oheň, voda, led, vítr a vodní pára. Pozornost však přitahuje zepředu dozadu, protože Alpenglow přechází z jasně červené do různých odstínů modré, od světlé po tmavou. Typická světla znázorňují různé fáze spalovacího vodíkového motoru, díky němuž Alpenglow vypouští pouze vodní páru. Dvě polymerové pontonové palivové nádrže umístěné po obou stranách kokpitu tvoří kapku vody, takže pilot se nachází v samém srdci stroje.

Alpine Alpenglow – koncepční vůz
Alpenglow evokuje možnost budoucnosti závodních vozů s čistými emisemi, ale také budoucích generací vozů Alpine.

Objevte také