Úvod do Dream Garage

Představujeme naši Dream Garage

Alpine představuje svou Dream Garage 100% elektromobilů: sportovní, městský A290, náš Crossover GT a zcela nový, plně elektrický A110. Nabídku ještě rozšíříme o revoluční roadster na bázi modelu A110 a znovuzrozený model A310, čtyřmístné sportovní kupé s legendárním označením. Alpine uvede do roku 2030 na trh sedm nových modelů.

Představujeme naši Dream Garage – A290_ß
Představujeme naši Dream Garage – A290_ß

A290: ALPINE DO MĚSTA I MIMO NĚJ

Koncept A290_ß je předobrazem našeho kompaktního sportovního elektromobilu A290. Model, který se bude prodávat od roku 2024, přebírá naši sportovní DNA a doplňuje ji inovativním myšlením v oblasti udržitelné mobility pro novou generaci řidičů.

Dostávejte nejnovější informace o naší A290_ß
Představujeme naši Dream Garage – Alpine Crossover GT

JEDINEČNÝ CROSSOVER ALPINE PRO KAŽDÝ ŽIVOTNÍ STYL

Alpine představí v roce 2025 model kategorie Crossover GT, který se hodí pro všechny účely. Nový výsledek know-how závodu Manufacture Alpine Dieppe Jean Rédélé.

Představujeme naši Dream Garage – budoucí Alpine A110 electric

EVOLUCE NAŠÍ IKONY: A110 PŘECHÁZÍ NA ELEKTRICKÝ POHON

Aby byla „garáž snů“ Alpine kompletní, bude nový model A110, symbol našeho dědictví a know-how, 100% elektrický.

Představujeme naši Dream Garage – A310

ALPINE A310: ZNOVUZROZENÍ LEGENDY

Díky naší garáži snů se vrací další legendární model Alpine, který bude prostřednictvím naší nové elektrické platformy vzrušujícím způsobem odkazovat na naše sportovní dědictví. Model A310 je zpět, aby potěšil skalní příznivce i nováčky. Stylové čtyřmístné kupé, které zvýší naši atraktivitu a přivítá do rodiny Alpine další zákazníky prostřednictvím naší sportovní DNA v novém segmentu.

Představujeme naši Dream Garage – Vysoce výkonná platforma Alpine

ALPINE VYVÍJÍ VLASTNÍ VYSOCE VÝKONNOU PLATFORMU

S potěšením představujeme platformu Alpine Performance Platform (APP), která je klíčem k vývoji budoucích plně elektrických sportovních vozů. Předvádí pověstnou agilitu Alpine v novém flexibilním provedení. APP umožňuje různé délky a šířky – na platformě APP lze postavit kupé i crossovery.

Objevujte dál