Alpine – značka, která vyznává hodnoty

Značka s hodnotami

NAŠE ČINY

VÍCE INFORMACÍ O NAŠEM ZÁVAZKU K INKLUZIVITĚ

Alpine – závazky k inkluzi

ZINEDINE ZIDANE

PODPORA ROVNÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ A ROZMANITOSTI

Francouzská fotbalová legenda Zinedine Zidane se stane ambasadorem programů značky Alpine na podporu rovných příležitostí: a Concours Excellence Mecanique Alpine.

 

Jako mezinárodní fotbalová ikona, a to jak jako hráč, tak nyní jako trenér, je Zidane inspirativním příkladem pro všechny účastníky programů značky Alpine pro rovné příležitosti.

 

Prostřednictvím zkušeností a trenérské práce této fotbalové hvězdy chce Alpine inspirovat mladé generace talentů a věřit, že každý, bez ohledu na pohlaví, původ či zázemí, má schopnost profesně se rozvíjet a stát se šampionem.

Alpine – ženské vítězství

Rac(h)er

PODPORA ŽENSKÉHO VÍTĚZSTVÍ

Program RAC(H)ER, který byl spuštěn v roce 2022, podporuje rovnost ve všech našich oblastech, od technických pozic až po závodění.

 

Tento závazek začíná rovným náborem stážistů a čerstvých absolventů. Vědecké studie, mentoring, odbourávání předsudků v rámci týmu, to vše bylo koncipováno na podporu začlenění žen do našich týmů. RAC(H)ER se přidává k Alpine Academy a zejména k motokárovému programu, který sponzoruje Zinedine Zidane, a vyhledává a podporuje nadějné jezdkyně v závodním světě. Naše výzva:  30 % žen v příštích 5 letech. A máme soutěživého ducha! 

SOUTĚŽ EXCELLENCE MÉCANIQUE ALPINE

ODVĚTVÍ EXCELENCE PRO KAŽDÉHO

Soutěž Excellence Mécanique Alpine, jejímž patronem je Esteban Ocon, zasloužilý představitel meritokracie, je výzvou pro studenty a učně v oboru automechanik, aby prokázali své odborné znalosti a dovednosti. Rovné příležitosti jsou jednou ze základních zásad soutěže. Příležitost předat soutěživého ducha Alpine talentovaným mladým lidem z různých prostředí a přimět je projevit odvahu, překonat sebe sama, jít dál a výš.

 

Výherci se připojí k týmům v mechanické montážní dílně Alpine, aby pomohli navrhovat budoucí motory, které budou pohánět naše vozy Formule 1. Způsob, jak podpořit rovné příležitosti k vítězství na základě zásluh!

 

Alt Image C29

HUMAN HIGH-PERFORMANCE CENTRE

STAVÍ VÝKONNOST DO POPŘEDÍ PROGRAMU ALPINE

Nedostatečné zastoupení žen nás vedlo k zásadní kulturní změně ve společnosti. V britském Enstone vzniklo centrum Human High-Performance Centre (HHPC), které postavilo výkonnost a jezdce do popředí nového vzdělávacího programu. Týmy Alpine navrhly vědeckou metodu a jedinečný výzkumný program pro měření fyzických, fyziologických a kognitivních údajů svých jezdců a týmů. Na základě těchto údajů bude Human High-Performance Centre zajišťovat pokrok závodníků Alpine bez ohledu na jejich pohlaví a vytvářet pro ně tréninkové programy šité na míru. 

Alpine – kariéra

Kariéra

NASMĚRUJTE SVOU KARIÉRU NOVÝM SMĚREM

Proměňte svou vášeň v úspěch na vozovce i na závodní dráze a zapojte se do pracovního prostředí, které je otevřené všem. Získejte ty nejlepší příležitosti a zviditelněte své dovednosti. Dejte své kariéře nový impuls spoluprací s týmem, který sdílí vaši vášeň pro výkon a závodění.

 

Protože vítězství je lepší, když je sdílené! 

Alpine
A290 Beta – automobilový koncept – Alpine

A290_β: Alpine představuje svou vizi elektrického hot hatche pro každodenní ježdění

Model A290, budoucí kompaktní sportovní elektromobil segmentu B v nové éře značky Alpine, zazářil prostřednictvím působivého, ultrasportovního show caru A290_β (A290 beta).

Prvním ze tří modelů budoucí „Dream Garage“ (Garáže snů) bude sportovní elektromobil, který má v každém řidiči probudit soutěživého ducha a změnit představu o sportovních vozech nové generace.

Nenechte si ujít žádné novinky o voze A290_Β

OBJEVUJTE DÁL