Alpine – značka, která vyznává hodnoty

Značka s hodnotami

NAŠE ČINY

VÍCE INFORMACÍ O NAŠEM ZÁVAZKU K INKLUZIVITĚ

Alpine – závazky k inkluzi

ZINEDINE ZIDANE

PODPORA ROVNÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ A ROZMANITOSTI

Francouzská fotbalová legenda Zinedine Zidane se stane ambasadorem programů značky Alpine na podporu rovných příležitostí: a Concours Excellence Mecanique Alpine.

 

Jako mezinárodní fotbalová ikona, a to jak jako hráč, tak nyní jako trenér, je Zidane inspirativním příkladem pro všechny účastníky programů značky Alpine pro rovné příležitosti.

 

Prostřednictvím zkušeností a trenérské práce této fotbalové hvězdy chce Alpine inspirovat mladé generace talentů a věřit, že každý, bez ohledu na pohlaví, původ či zázemí, má schopnost profesně se rozvíjet a stát se šampionem.

Alpine – vítězství žen

Rac(h)er

PODPORA ŽENSKÉHO VÍTĚZSTVÍ

Program RAC(H)ER, který byl spuštěn v roce 2022, podporuje rovnost ve všech našich oblastech, od technických pozic až po závodění.

 

Tento závazek začíná rovným náborem stážistů a čerstvých absolventů. Vědecké studie, mentoring, odbourávání předsudků v rámci týmu, to vše bylo koncipováno na podporu začlenění žen do našich týmů. RAC(H)ER se přidává k Alpine Academy a zejména k motokárovému programu, který sponzoruje Zinedine Zidane, a vyhledává a podporuje nadějné jezdkyně v závodním světě. Naše výzva:  30 % žen v příštích 5 letech. A máme soutěživého ducha! 

2024 – soutěž Alpine Excellence Mécanique

SOUTĚŽ ALPINE EXCELLENCE MÉCANIQUE

PODPORA ROVNÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ K VÍTĚZSTVÍ NA ZÁKLADĚ ZÁSLUH!

Soutěž Alpine Excellence Mécanique, jejímž patronem je Esteban Ocon, si klade za cíl propagovat obor automechaniků jako cestu k excelenci, která je otevřená všem, a zároveň podporovat meritokracii a rovné příležitosti.
 

Studenti a učni v oboru automechanik v celé Francii mohou prokázat své odborné znalosti a měkké dovednosti ve třech fázích.


Příležitost předávat talentovaným mladým lidem ze všech vrstev soutěživého ducha značky Alpine a vést je k odvaze, k překonávání sebe sama a k tomu, aby se snažili mířit dál a výš.


Výherci se přidají k týmům v mechanické montážní dílně Alpine, aby se podíleli na konstrukci budoucích motorů, které budou pohánět naše vozy Formula 1®.

Alt Image C29

Human High-Performance Centre

Nový impuls pro rovné příležitosti.

Naše nové Human High-Performance Centre (HHPC) v Enstone (Velká Británie) ztělesňuje naši potřebu podporovat rovné příležitosti. Týmy Alpine vypracovaly vědeckou metodu a unikátní výzkumný program k měření fyzických, fyziologických a kognitivních údajů svých řidičů a týmů. Na základě těchto údajů bude Human High-Performance Centre zajišťovat pokrok závodníků Alpine bez ohledu na jejich pohlaví a vytvářet pro ně tréninkové programy šité na míru. 

Alpine – kariéra

Kariéra

NASMĚRUJTE SVOU KARIÉRU NOVÝM SMĚREM

Proměňte svou vášeň v úspěch na vozovce i na závodní dráze a zapojte se do pracovního prostředí, které je otevřené všem. Získejte ty nejlepší příležitosti a zviditelněte své dovednosti. Dejte své kariéře nový impuls spoluprací s týmem, který sdílí vaši vášeň pro výkon a závodění.

 

Protože vítězství je lepší, když je sdílené! 

Alpine
A290 Beta – koncepční vůz – Alpine

A290_β: Alpine představuje svou vizi elektrického hot hatche pro každodenní ježdění

Model A290, budoucí kompaktní sportovní elektromobil v nové éře značky Alpine, zazářil prostřednictvím působivého, ultrasportovního show caru A290_β (A290 beta).

Prvním ze tří modelů budoucí „Dream Garage“ (Garáže snů) bude sportovní elektromobil, který má v každém řidiči probudit soutěživého ducha a změnit představu o sportovních vozech nové generace.

Nenechte si ujít žádné novinky o voze A290_Β

Objevujte dál