Alpine – značka, která vyznává hodnoty

Značka s hodnotami

„Naší úlohou jako týmu Formule 1 a značky skupiny Renault je zavázat se k tomu, aby byl náš ekosystém inkluzivnější a aby se rozmanitost stala naší silnou stránkou. Jsme si vědomi potřeby hlubokých změn v našem sportu a odvětví, aby se v budoucnu mohly projevit všechny talenty.“

Laurent Rossi, generální ředitel Alpine

NAŠE ČINY

VÍCE INFORMACÍ O NAŠEM ZÁVAZKU K INKLUZIVITĚ

Alpine – inkluzivní závazky

ZINEDINE ZIDANE

PODPORA ROVNÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ A ROZMANITOSTI

Francouzská fotbalová legenda Zinedine Zidane se stane ambasadorem programů značky Alpine na podporu rovných příležitostí: a Concours Excellence Mecanique Alpine.

 

Jako mezinárodní fotbalová ikona, a to jak jako hráč, tak nyní jako trenér, je Zidane inspirativním příkladem pro všechny účastníky programů značky Alpine pro rovné příležitosti.

 

Prostřednictvím zkušeností a trenérské práce této fotbalové hvězdy chce Alpine inspirovat mladé generace talentů a věřit, že každý, bez ohledu na pohlaví, původ či zázemí, má schopnost profesně se rozvíjet a stát se šampionem.

Alpine – ženské vítězství

Rac(h)er

PODPORA ŽENSKÉHO VÍTĚZSTVÍ

Program RAC(H)ER, který byl spuštěn v roce 2022, podporuje rovnost ve všech našich oblastech, od technických pozic až po závodění.

 

Tento závazek začíná rovným náborem stážistů a čerstvých absolventů. Vědecké studie, mentoring, odbourávání předsudků v rámci týmu, to vše bylo koncipováno na podporu začlenění žen do našich týmů. RAC(H)ER se přidává k Alpine Academy a zejména k motokárovému programu, který sponzoruje Zinedine Zidane, a vyhledává a podporuje nadějné jezdkyně v závodním světě. Naše výzva:  30 % žen v příštích 5 letech. A máme soutěživého ducha! 

Alt Image C29

Human High-Performance Center

VÝKONNOST JAKO KLÍČOVÁ VLASTNOST

Za 72 let závodů Formule 1 bylo z 885 jezdců pouze šest žen.
Toto nedostatečné zastoupení žen nás vedlo k zásadní kulturní změně v rámci společnosti, a to vytvořením Human High-Performance Centre (HHPC) v Enstone (Velká Británie), které považuje výkonnost a řidiče za nejdůležitější stavební kameny nového tréninkového programu. Tým Alpine navrhl vědeckou metodu a jedinečný výzkumný program pro měření fyzických, fyziologických a kognitivních údajů svých jezdců a týmů. Zvládnutím těchto údajů zajistí Human High-Performance Centre pokrok závodníků značky Alpine bez ohledu na jejich pohlaví, a vytvoří pro ně tréninkové programy šité na míru.

SOUTĚŽ EXCELLENCE MÉCANIQUE ALPINE

ODVĚTVÍ EXCELENCE PRO KAŽDÉHO

Soutěž Excellence Mécanique Alpine, jejímž patronem je Esteban Ocon, zasloužilý představitel meritokracie, je výzvou pro studenty a učně v oboru automechanik, aby prokázali své odborné znalosti a dovednosti. Rovné příležitosti jsou jednou ze základních zásad soutěže. Příležitost předat soutěživého ducha Alpine talentovaným mladým lidem z různých prostředí a přimět je projevit odvahu, překonat sebe sama, jít dál a výš.

 

Výherci se připojí k týmům v mechanické montážní dílně Alpine, aby pomohli navrhovat budoucí motory, které budou pohánět naše vozy Formule 1. Způsob, jak podpořit rovné příležitosti k vítězství na základě zásluh!

 

Alpine – kariéra

Kariéra

NASMĚRUJTE SVOU KARIÉRU NOVÝM SMĚREM

Proměňte svou vášeň v úspěch na vozovce i na závodní dráze a zapojte se do pracovního prostředí, které je otevřené všem. Získejte ty nejlepší příležitosti a zviditelněte své dovednosti. Dejte své kariéře nový impuls spoluprací s týmem, který sdílí vaši vášeň pro výkon a závodění.

 

Protože vítězství je lepší, když je sdílené! 

Alpine