Image Alt

A110 Obvious

Jediná kopie, není na prodej.

 

 

Když se věda setká s uměním.

Jako špička v oblasti automobilových závodů vybudovala společnost Alpine svůj odkaz díky technickým inovacím, které slouží výkonu a zážitkům. Tato spolupráce se skupinou Obvious, průkopníky v oblasti umělé inteligence pro umění a tvůrcem prvního díla tohoto druhu prezentovaného v aukci, je dalším krokem dialogu mezi technologií a emocemi.

Alpine A110 Obvious

Toto originální umělecké dílo vytvořené pomocí algoritmů umělé inteligence zkoumá tvůrčí potenciál umělé inteligence a její využití v naší společnosti.

Výzkumníci společnosti Alpine spolupracovali s umělci na využití nejnovějších technologií strojového učení pro uměleckou tvorbu. Tento tvůrčí proces spočívá v použití generativních adverzních sítí, třídy algoritmů učení bez dohledu, na historii závodění značky Alpine.

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.
Alpine A110 Obvious

01 Vytvořte okruh Alpine Dream

Trénování algoritmů GAN na databázi obvodů s důrazem na historii a DNA společnosti Alpine za účelem generování nekonečného množství nových okruhů.


V rámci tvorby algoritmů vyberte okruh Alpine Dream.

Alpine A110 Obvious

02 Modelujte průnik vzduchu

Namodelujte průnik vzduchu vozu Alpine A110 na okruhu Alpine Dream Circuit.


Sečtěte mapy a vytvořte vrstevnatou 3D reprezentaci vozu.


Použijte umělecké ztvárnění inspirované jevem sastruga.

03 Vytvořte horu Alpine

Vytvořte plátno na základě rozložení jednotlivých prvků vozu. Přeměňte jej na topografickou mapu a poté na 3D model hory.

Alpine A110 Obvious
Alpine A110 Obvious
Alpine A110 Obvious
Alpine A110 Obvious

A110 Sastruga

OBVIOUS
„Všechna naše díla jsou podepsána matematickým vzorcem GAN, abychom divákovi naznačili, jakým uměleckým postupem byla vytvořena.“
Alpine A110 Obvious – umělci

OBVIOUS

Umělci

Obvious je kolektiv výzkumníků, umělců a přátel, kteří pracují s nejnovějšími modely hlubokého učení a zkoumají tvůrčí potenciál umělé inteligence. Stojí za prodejem prvního uměleckého díla vytvořené umělou inteligencí ve velké aukční síni. Svou práci využívají ke sdílení své vize umělé inteligence a jejího uplatnění v naší společnosti.

Objevujte dál

Obvious – Alpine
ObviousObjevte umělce
A110 Pantone – Alpine
A110 x Felipe PantoneObjevte tuto spolupráci