Alpine x Padel

Alpine x Padel

Alpine se stává prémiovým partnerem Greenweez Paris Major Premier Padel

Alpine x Padel

Nové hrací pole pro Alpine

Druhý ročník turnaje se díky partnerství Alpine a Greenweez Paris Major Premier Padel stal setkáním na nejvyšší úrovni mezi soutěžícími, kteří mají ve své DNA zakódovanou sportovnost, lehkost, hbitost a týmového ducha.

Automobilka Alpine si vybrala Padel jako inovativní značku, protože dokonale odpovídá jejím hodnotám, kterými jsou odhodlání a překonávání limitů. Tento rychle se rozvíjející sport sdružuje stále více hráčů a fanoušků z celého světa a slibuje intenzivní sportovní akce pro nejnáročnější nadšence.


Tato spolupráce, založená na výkonu a týmovém duchu, byla ideální příležitostí zažít skvělý sportovní moment na legendárním stadionu Roland-Garros a seznámit se se značkou Alpine během tohoto prestižního turnaje.

Okamžik, který si nesmíte nechat ujít

Od 3. do 10. září se Alpine těšila rozsáhlému mediálnímu pokrytí na legendárním stadionu Roland-Garros. Naše ikonické logo bylo po celou dobu turnaje umístěno na sítích a po stranách hlavních kurtů.


Naše nejnovější modely byly k vidění na stánku Jardin des Mousquetaires, kde se konala vzrušující akce se všemi sportovními nadšenci. Experti Alpine byli návštěvníkům k dispozici, aby jim představili naši sportovní, závodní či elektrickou nabídku a zodpověděli všechny jejich dotazy týkající se našich emblematických modelů.

Vystavené modely

Objevujte dál