ALPINE ESPORTS ANNOUNCES THE RETURN OF THE ALPINE ESPORTS SERIES, FOR ITS 4TH CONSECUTIVE YEAR

2024-04-03

ALPINE ESPORTS ANNOUNCES THE RETURN OF THE ALPINE ESPORTS SERIES, FOR ITS 4TH CONSECUTIVE YEAR

Esport – Alpine

Esport

Program Alpine Esports vznikl v roce 2021 s cílem překlenout propast mezi realitou a virtuálním světem. Cílem programu, který se zrodil z lásky k závodění, je účastnit se největších virtuálních závodů a zároveň zachovat exkluzivitu a oddanost týmu Alpine Racing. Díky nejmodernějšímu tréninkovému zařízení a hernímu domu pracují tým Alpine Esports a jeho partneři s širokou škálou talentů v oblasti sim závodění a rozvíjejí je s cílem posílit značku Alpine v digitálním světě. Závazek Alpine k esportu s sebou přináší vzhledem k jejímu růstu na trati i mimo ni odhodlání i do budoucna.

ŽIVĚ

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Závody

Esport Series – Alpine

F1® Esport Series

V sérii F1 Esports Series bojuje všech 10 týmů F1 ve virtuálním světě o příležitost proslavit se a získat finanční odměnu ve výši 750 000 USD! Šampionát se skládá z 12 závodů na 3 tratích, které patří k nejnáročnějším z kalendáře F1. Sledujte nás na sociálních sítích Alpine

Virtuální Le Mans Alpine

Virtuální Le Mans

Závod 24 hodin v LeMans našel svůj domov v digitálním světě! V „Le Mans Virtual“ soutěží 200 jezdců v 50 vozech o titul nejlepšího závodníka vytrvalostních sim závodů. Profesionální jezdci se utkají se špičkovými závodníky na simulátorech a objeví se zde oblíbená jména z motoristického světa. Tým Alpine Esports je hrdý na to, že do soutěže nasadí 2 vozy, a udrží tak s touto akcí historické spojení.

Alpine Esports Series

Alpine Esports Series

Alpine Esports Series dává závodníkům a hráčům na simulátorech příležitost předvést svůj talent a pokusit se vystoupit na virtuální stupně vítězů. Díky živým přenosům na Twitch kanálu Alpine můžete sledovat dění na trati a zjistit, kdo se stane šampionem Alpine Esports Series a vyhraje jedinečné ceny! 

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.

Partneři