31. května 2022

BWT Alpine F1 Team a Roland DG s potěšením oznamují prodloužení smlouvy na další tři roky, díky čemuž bude společnost Roland DG i nadále významným dodavatelem až do roku 2025. Společnost Roland DG podpoří BWT Alpine F1 Team svou špičkovou technologií inkoustového tisku všechny aspekty týmového brandingu, od vysoce kvalitních polepů a grafiky na závodních vozech A522 přes emblémy na přepravních vozech až po nápisy a cedule v okolí Enstone a Viry-Châtillon.

 

Roland DG dodá do lakovny a grafického oddělení své špičkové stroje TrueVIS VG3-640 pro tisk a řezání. Zahrnuje to i všechny potřebné zásoby inkoustu a školení týmu BWT Alpine F1 Team. TrueVIS VG3-640 je nejnovější z dlouhé řady inkoustových řezaček, které umožní týmu BWT Alpine F1 Team vytvářet nejvýraznější a nejkvalitnější grafiku ve Formuli 1.

 

Joe McNamara, BWT Alpine F1 Team manažer pro nátěry a grafiku:

 

Mám radost, že ve spolupráci se společností Roland DG můžeme pokračovat. Poslední dva roky našeho partnerství byly mimořádně přínosné. Velmi dobře se s nimi komunikuje a rychle nabízejí pomoc, kdykoli ji potřebujeme. Díky jejich špičkovým tiskovým strojům došlo ke znatelnému skoku v kvalitě námi vyráběných polepů a grafiky. Rodinu Roland DG navíc tvoří velmi přátelští a nadšení lidé, kteří jsou důvodem, proč jsou více než jen dalším dodavatelem.“ 

 

Stephen Davis, marketingový ředitel Roland DG EMEA:

 

„Jsme rádi, že můžeme prodloužit naši spolupráci s týmem BWT Alpine F1 Team a pokračovat v poskytování nejnovějších technologií v oblasti tisku a řezání, což jim umožní udržet si náskok před ostatními. Naše stroje poskytují rychlost a přesnost potřebnou k tomu, aby byly v krátkém čase připraveny na závod. Toto partnerství je pro nás především o společném úspěchu společnosti Roland a budoucnosti Formule 1.“

 

O společnosti Roland DG Corporation

 

Společnost Roland DG Corporation je předním světovým poskytovatelem digitálních tiskových řešení. Její inkoustové tiskárny, řezačky a řezací stroje se hojně využívají k vytváření široké škály reklamních předmětů včetně bannerů, cedulí, grafiky na vozidla, samolepek a štítků a k poskytování zakázkových služeb při výrobě oděvů a osobních předmětů, jako jsou pouzdra na smartphony. Společnost Roland DG se nedávno vydala na novou slibnou retailovou frontu, když využila rostoucího zájmu jednotlivců o vytváření vlastních, jedinečně navržených a zdobených předmětů. Společnost vyvinula vlastní software pro správu designu a tisku, který zákazníkům umožňuje navrhovat vlastní dárky, oblečení a upomínkové předměty a vychutnat si nezapomenutelný tvůrčí zážitek.