18. února 2022

BWT Alpine F1 Team a data.ai s potěšením oznamují, že data.ai bude oficiálním partnerem a digitálním datovým partnerem týmu pro mistrovství světa FIA Formule 1 v roce 2022. V rámci nového partnerství se značka data.ai objeví na monopostu A522, na kombinéze jezdce i na vybraných značkách týmu v několika závodech během sezóny 2022.

 

data.ai je první společností, která kombinuje spotřebitelská a tržní data, aby získala digitální poznatky a využila sílu umělé inteligence k odhalení digitálních příležitostí. BWT Alpine F1 Team zaujímá pozici u některých předních světových značek a nové partnerství se společností data.ai doplní seznam týmů pro rok 2022 a pomůže zlepšit jeho vlastní digitální profil.

 

BWT Alpine F1 Team odhalí světu svůj nový model A522 příští týden v Paříži, aby se o měsíc později vydal na svou historicky druhou kampaň Formule 1 při Velké ceně Bahrajnu.

 

Laurent Rossi, generální ředitel Alpine, říká: „S radostí vítáme společnost data.ai jako oficiálního partnera týmu a partnera pro digitální data. Digitální svět se neustále rozvíjí a pro tým Formule 1 je důležité mít v tomto neustále se vyvíjejícím prostředí vždy přehled. data.ai je klíčovým lídrem v oblasti analýzy dat a jsme rádi, že můžeme spolupracovat se značkou, která sdílí stejné hodnoty vynikající kvality jako Alpine. Těšíme se na spolupráci v příštích několika letech.“

 

Theodore Krantz, generální ředitel, data.ai: „Jsme nesmírně hrdí a nadšení, že můžeme spolupracovat s BWT Alpine F1 Team – legendární a kultovní značkou. Naší společnou vizí je zvyšovat výkonnost prostřednictvím poznatků založených na datech, a soutěžit tak na nejvyšší úrovni a dosahovat vynikajících výsledků.“

 

O společnosti data.ai

Společnost data.ai jasně definovala mobilní standard a nyní se stává jednotným datovým standardem. Naším posláním jakožto důvěryhodného zdroje pro digitální ekonomiku je být první společností Unified Data AI, která kombinuje spotřebitelská a tržní data a poskytuje poznatky podporované umělou inteligencí. S nadšením poskytujeme služby podnikovým klientům, aby pro své zákazníky vytvářeli vítězné digitální produkty.