15. února 2022

15. února 2022 – Tým BWT Alpine F1 Team a společnost Binance dnes oznámili nové partnerství. Díky této spolupráci je BWT Alpine F1 Team vůbec prvním týmem Formule 1, který se připojil k platformě Binance Fan Token, a společnost Binance se od roku 2022 stává oficiálním partnerem BWT Alpine F1 Team pro fanouškovské tokeny a partnerem Alpine Esports. Logo Binance se objeví také na novém voze Alpine A522, který bude představen 21. února 2022.

 

Fanouškovský token Alpine F1 Team (ALPINE) bude vydáván na platformě Binance Launchpad. Společné úsilí v souvislosti s uvedením tokenu na trh pomůže týmu BWT Alpine F1 Team prozkoumat nové možnosti budování značky a vytvořit pro fanoušky BWT Alpine F1 Team cílenější a intuitivnější zážitek ze zapojení, a to jak na fyzické, tak na digitální závodní dráze, prostřednictvím jedinečných a poutavých odměn, interaktivity, gamifikace a dalších prvků.

 

Laurent Rossi, generální ředitel společnosti Alpine, uvádí: „BWT Alpine F1 Team se nevyhýbá výzvám, ani se nebojí neustále posouvat hranice jak na trati, tak mimo ni. Spolupráce s Binance posiluje naši vášeň měnit závodní prostředí a otevírá dveře k inovativnějšímu zapojení fanoušků. Tato cesta začíná uvedením tokenu ALPINE na trh a odhalením speciální kolekce NFT. Tyto připravované limitované edice NFT poukazují na eleganci, vynalézavost a odvahu týmu Alpine. Naším cílem je být průkopníky v tomto novém digitálním prostoru a věříme, že Binance je tím správným partnerem, který nás dovede až k šachovnicové vlajce.“

 

Helen Hai, generální ředitelka Binance Fiat Exchange, uvádí: „Jsme hrdí na to, že můžeme na platformě Binance Fan Token představit BWT Alpine F1 Team a zároveň naše první partnerství ve Formuli 1. Jméno Alpine má v motorsportu bohatou historii, ale právě jeho inovativní přístup k zapojení fanoušků se dokonale shoduje s naší vizí fanouškovských tokenů Binance. Alpine vždy posouvá hranice, pokud jde o zapojení svých fanoušků, kteří mají přístup k výhodám, jako jsou exkluzivní testovací jízdy, individuální setkání s profesionálními závodními jezdci a pořádání rallye v malebné francouzské krajině – to je jen několik příkladů! Naším cílem je přinést do blockchainu stejně vzrušující zážitky a přinést držitelům ALPINE ještě více užitku, a rozšířit tak škálu aktivit, které mohou fanoušci na naší platformě již nyní provádět. Právě se blížíme k „první zatáčce“ prvního kola na symbolické závodní dráze a možnosti jsou skutečně nekonečné.“

 

Oficiální fanouškovský token týmu F1 Alpine (ALPINE) je užitečný token, který fanouškům nabízí nové revoluční způsoby, jak se zapojit do spolupráce se značkou. ALPINE bude ode dneška dostupný všem uživatelům Binance prostřednictvím Launchpadu a později prostřednictvím Spotu, nákupů bankovní kartou a P2P.

Další informace o launchpadu fanouškovských tokenů ALPINE a budoucích nabídkách týmů najdete na platformě Binance Fan Token.

 

— END —

 

O společnosti Binance
Binance je přední světový poskytovatel blockchainového ekosystému a infrastruktury pro kryptoměny se sadou finančních produktů, která zahrnuje největší burzu digitálních aktiv podle objemu. Platforma Binance, které důvěřují miliony lidí po celém světě, se věnuje zvyšování svobody peněz pro uživatele a nabízí bezkonkurenční portfolio krypto produktů a nabídek, včetně obchodování a financí, vzdělávání, dat a výzkumu, sociálního dobra, investic a inkubace, decentralizace a infrastrukturních řešení a dalších. Další informace naleznete na stránkách Binance.com.

 

Co to je Binance Fan Token
Binance Fan Token je typ užitečného tokenu, který podporuje fanouškovské zážitky a propojuje týmy a značky s jejich fanoušky po celém světě. Partnerské týmy mohou fanouškům nabídnout tokeny prostřednictvím Binance Fan Token Launchpads, zatímco fanoušci mohou vyjádřit svou podporu a odemknout jedinečné „fanouškovské momenty“ prostřednictvím exkluzivních odměn, jako jsou: zážitky, které se naskytnou jen jednou za život, limitovaná edice NFT, exkluzivní hlasovací práva v anketách o určitých rozhodnutích klubu vyhrazených pro fanoušky a sběratelské fanouškovské odznaky. Fanouškovské tokeny Binance jsou také k dispozici všem uživatelům Binance prostřednictvím nákupů měn fiat a kryptoměn. Další podrobnosti, dostupné týmové tokeny a nové nabídky naleznete na platformě Binance Fan Token.