3. května 2022

PC Game Pass se spojil s týmem BWT Alpine F1 Team, aby tento víkend na Velké ceně Miami 2022 Formule 1 (6. – 8. května) připravil jednu neuvěřitelnou výzvu, které se dokážou postavit jen ti nejrychlejší z nejrychlejších.

 

Po celý týden budou kanály týmu BWT Alpine F1 Team na Twitteru a Instagramu ukazovat fanouškům, co je čeká v rámci výzvy Fast Track to PC Game Pass Challenge před úvodní Velkou cenou v Miami. Na karosérii obou vozů A522 bude umístěna řada QR kódů, které budou čekat na naskenování mobilními zařízeními fanoušků, kteří tak získají šanci na měsíční, tříměsíční nebo šestiměsíční předplatné počítačových videoher PC Game Pass.

 

V pátek 6. května, kdy monopost A522 poprvé vyjede na trať v Miami k tréninku, začne soutěž, v níž bude možné vyhrát jeden měsíc PC Game Pass. Současně s tím ovládne Xbox a PC Game Pass instagramový kanál týmu BWT Alpine F1 Team a speciální host Sonja (@omgitsfirefoxx) bude živě vysílat příspěvky z garáže týmu v Miami.

 

Zachytit některý z kódů nebude snadné a bude to zkouška pro opravdové profesionály. Pokud chtějí fanoušci získat šanci na větší výhru, musí si počkat do sobotní kvalifikace a naskenovat QR kódy, které jim odemknou tříměsíční předplatné PC Game Pass. A v neděli pak na ně čeká šestiměsíční PC Game Pass. Všichni fanoušci motoristického sportu, ať už si ho naladí v televizi nebo se ho zúčastní osobně, budou potřebovat bleskurychlé reflexy a nastavení do módu „chyť ho, jestli to dokážeš“, zatímco se kolem nich budou míhat vozy A522. QR kódy odemknou PC Game Pass pouze novým předplatitelům, kteří budou moci zároveň uplatnit pouze jeden kód.

 

Fanoušci na trati se mohou pokusit získat vlastní tričko PC Game Pass a BWT Alpine F1 Team Kappa v retro designu inspirovaném nepopiratelnou energií a živostí Miami.

 

Chris Munson, Sr. Global Xbox Sports Partnerships Lead:

 

„My v Xboxu věříme, že přinášíme radost z hraní a ducha spojenectví všem a všude. Naší vášní je umožňovat s PC Game Pass hrát hráčům hry, které chtějí, a to kdekoli a s kýmkoli. Jsme hrdí na to, že můžeme ve spolupráci s Alpine šířit toto poslání v jednom z nejvíce elektrizujících sportů na světě.“

 

Otmar Szafnauer, BWT Alpine F1 Team, šéf týmu:

 

„Jsme velmi rádi, že můžeme předvést tuto jedinečnou spolupráci s naším partnerem PC Game Pass při historicky první Velké ceně Formule 1 v Miami. Digitální svět se neustále vyvíjí a jako tým Formule 1 nechceme v tomto neustále se měnícím prostředí zůstat pozadu. Je skvělé, že na něčem takovém můžeme spolupracovat s týmem Xboxu, což je možné jen díky našemu váženému partnerství se společností Microsoft.“

 

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak si na PC se systémem Windows vyzkoušet stovky vysoce kvalitních her, včetně kultovních her Bethesdy a nových titulů Day One a katalogu EA Play on PC, navštivte stránku www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/pc-game-pass.