16. června 2022

Tým BWT Alpine F1 Team a Canel’s s potěšením oznamují uzavření partnerství, které pokračuje v naplňování cíle neustálého růstu společnosti Canel’s v motoristickém sportu, a to jak v Mexiku, tak na mezinárodním poli. Logo společnosti Canel’s bude zobrazeno na vozech A522 pro Velkou cenu Kanady a Mexika.

 

Společnost Canel’s poprvé uzavřela partnerství s předchůdcem týmu Alpine, týmem Renault F1 Team, v roce 2016, kdy byla pro tento tým důvěryhodným partnerem v oblasti cukrovinek, a pokračovala v růstu za hranice svého domácího trhu.

 

Tým BWT Alpine F1 Team se při své cestě ve Formuli 1 neustále snaží zlepšovat. Dosáhnout takového zlepšení je možné pouze s vysoce kvalitními partnery, jako je společnost Canel’s.

Otmar Szafnauer, šéf týmu, BWT Alpine F1 Team: „Jsem velmi rád, že budeme pokračovat v našem partnerství se společností Canel’s. Od chvíle, kdy poprvé začali spolupracovat s naším týmem v roce 2016, se stali velmi cenným partnerem. Spolupráce s nimi byla vždy jednoduchá a příjemná, a to nezmiňuji, jak byla chutná!“

 

O společnosti Canel’s:

 

Společnost Canel’s je soukromý mexický podnik věnující se různorodým oborům, který původně vznikl v oblasti cukrovinek. Založil ji v roce 1925 pan San Luis Potosí, a v dnešní době společnost Canel’s věnuje cukrovinkám, nemovitostem, hotelnictví a skladování. Cukrovinky zůstávají ústředním bodem podnikání této skupiny, přičemž hlavním produktem divize cukrovinek jsou žvýkačky. Vyrábí také 150 různých produktů, včetně měkkých a tvrdých bonbónů, ovocných žvýkacích bonbónů, mléčných měkkých karamel, karamelových bonbónů, lízátek, ovocných želé fazolek a dalších. Výrobní závod zahrnuje více než 100 000 čtverečních metrů, odkud společnost Canel’s distribuuje své výrobky na trh v Jižní i Severní Americe a dalších 30 zemí na celém světě.