21. července 2022

Tým BWT Alpine F1 Team s potěšením oznamuje partnerství se společností ALL – Accor Live Limitless pro svůj domácí závod, Velkou cenu Francie.

 

Accor je s více než 5 300 hotely ve 110 zemích a více než 40 hotelovými značkami, včetně Fairmont, Sofitel, Pullman, Novo-tel, Mercure a ibis, jednou z předních světových společností v oblasti pohostinství. ALL je lifestylový věrnostní program společnosti Accor, který poskytuje smysluplné zážitky a odměny milionům svých členů po celém světě.

 

Toto nové partnerství umožní oběma společnostem prozkoumat řadu možností potenciální spolupráce ve světě Formule 1 i mimo něj, včetně designérských služeb, programů pro pohostinství a cestovního managementu.

 

Obě strany budou také zkoumat udržitelné technologie, aby snížily svou uhlíkovou stopu a dopad na životní prostředí. Společnost Alpine nedávno učinila kroky ke snížení emisí zavedením vysoce výkonné elektrické technologie do své nabídky silničních vozů. Všechny vozy Alpine, inspirované špičkovými inovacemi v pohonném ústrojí týmu Alpine F1, budou do roku 2025 plně elektrické. Alpine nyní může také využívat zkušeností společnosti Accor v oblasti udržitelných cestovních iniciativ, protože úzce spolupracuje s FIA a F1 na snižování dopadu na životní prostředí při cestování po celém světě během kalendáře závodů F1.

 

Informace o ALL – Accor Live Limitless


ALL – Accor Live Limitless je každodenním společníkem pro životní styl. ALL využívá a posiluje značky, služby a partnerství nabízené ekosystémem Accor. Společnost ALL poskytuje svým nejangažovanějším zákazníkům smysluplné zážitky a odměny a zároveň jim umožňuje pracovat, žít a bavit se daleko za hranicemi jejich pobytu, doma i po celém světě. Díky této bohaté hodnotové nabídce uvádí společnost Accor do života svou strategii Augmented Hospitality s novými digitálními platformami, ikonickými partnerstvími (kreditní karty, mobilita, letecké společnosti, zábava s AEG, IMG a Paris Saint-Germain) a globálním plánem zavádění pro všechny své hosty a členy věrnostního programu.

 

O týmu BWT Alpine F1 Team

 

Tým BWT Alpine F1 Team soutěží v mistrovství světa FIA Formule 1 s vítězem závodů Estebanem Oconem a dvojnásobným mistrem světa Fernandem Alonsem. Pod vedením Laurenta Rossiho získal tým ve svém prvním soutěžním roce 2021 jedno vítězství ve Velké ceně Maďarska a jedno umístění na stupních vítězů ve Velké ceně Kataru a skončil na pátém místě v šampionátu týmů. Alpine je značka sportovních vozů ve francouzském stylu, kterou v roce 1955 založil Jean Rédélé a která je nyní specializovanou značkou pro inovativní, autentické a exkluzivní sportovní vozy skupiny Renault. Širší obchodní jednotka umožňuje Alpine využívat odkaz a know-how historické továrny v Dieppe a inženýrských zkušeností týmů BWT Alpine F1 Team, Alpine Racing a Alpine Cars.