video placeholder

A110 R LE MANS

Alpine a Le Mans. Neutuchající zápal.

Limitovaná edice vozu A110 R Le Mans spojuje dvě francouzské závodní ikony u příležitosti 100. výročí závodu 24 Heures du Mans®.

A110 R LE MANS

Speciální pocta speciálnímu závodu

Tato limitovaná edice vozu A110 R je oslavou 100. ročníku nejnapínavějšího vytrvalostního závodu na světě. Závod 24 Heures du Mans® patří neodmyslitelně k naší DNA. Je tomu tak již od účastí našeho zakladatele Jeana Rédélého v 60. letech minulého století až po atak na novou kategorii LMDh Hypercar v roce 2024 – a slavné vítězství vozu A442 v roce 1978.

 

Nejradikálnější sportovní vůz Alpine kombinuje důmyslnou aerodynamiku s neuvěřitelným poměrem výkonu a hmotnosti.

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.

DESIGN

Design vyladěný na okruhu

Vliv na náš nejsledovanější model A110 R je evidentní. Jeho exkluzivní bílý lak, moderní modré akcenty, oficiální loga 24H a decentní francouzské trikolóry vzdávají neotřelým způsobem hold závodu v Le Mans.

A110 R Le Mans

Odhalená karbonová kola s modrým lemováním a modrými brzdovými třmeny udávají nezaměnitelný závodní tón. Výrazná žraločí ploutev zase přináší velkolepou atmosféru našeho závodního vozu Alpine A480 LMP1.

A110 R Le Mans

VÝKON

Neochvějné nasazení modelu A110 R se zvláštním nádechem

V modelu A110 R se aerodynamika ovlivněná naším programem F1 snoubí s lehkými díly z uhlíkových vláken. Nechybí úchvatný motor o výkonu 300 koní, který umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 3,9 sekundy. Tato limitovaná edice Le Mans posouvá tento strhující sportovní vůz na novou úroveň.

A110 R Le Mans

Díky unikátnímu patentu Alpine si majitel snadno nastaví nové zavěšení. Díky speciálnímu nastavení „Hunaudières“ je vůz ještě tužší a nižší, což zvyšuje stabilitu a zlepšuje aerodynamiku. Maximální rychlost 285 km/h je tak snáze dosažitelná.

BRATRSTVO NEZASTAVITELNÝCH

Mimořádný zážitek s Alpine v Le Mans

A110 R Le Mans není jen ztělesněním naší vášně pro motosport, ale také vstupenkou do našeho bratrstva nezastavitelných. Každý z jeho 100 šťastných majitelů získá v roce 2024 zážitek k nezaplacení v podobě přístupu do zázemí týmu Alpine Elf Endurance. Navíc se může těšit na velmi speciální kolo na okruhu Circuit des 24 Heures a na nezapomenutelnou jízdu ve svém voze A110 R Le Mans v předvečer tohoto světoznámého závodu.

A110 R Le Mans

Objevujte dál