video placeholder

A110 S ENSTONE EDITION

Crafted in Enstone, Fabriquée à Dieppe

Výkon

300 koní

při 6 300 ot/min

Hmotnost

1 109 kg

pohotovostní hmotnostOd 1 109 do 1 140 kg v závislosti na zvolených paketech a příplatkové výbavě.

Zrychlení

4,2 s

z 0 na 100 km/h

A110 S ENSTONE EDITION

Limitovaná edice na počest Enstone

A110 S Enstone Edition vzdává hold společné preciznosti našich dvou výrobních závodů. Pro milovníky motosportu je to jedinečná příležitost vlastnit kousek dokonalosti a zkušeností týmu BWT Alpine F1®.

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.

Atraktivní barvy

Matný lak šedá Tonnerre nebo stříbrná Mercure dodávají našemu lehkému sportovnímu vozu britskou eleganci a techniku. Kontrastní černá střecha umožňuje umístění britské vlajky, která je tím pravým doplňkem vozu Enstone. Černá kola GT Race se stříbrnými třmeny se doplňují s výraznou volitelnou aerodynamickou sadou a vnějšími karbonovými detaily, které vytvářejí atmosféru motorsportu na silnici.

ŠEDÁ TONNERRE

STŘÍBRNÁ MERCURE

DÍLENSKÉ ZPRACOVÁNÍ A TECHNOLOGIE

Mistrovské dílenské zpracování

A110 S ENSTONE EDITION – ALPINE

Opravdové zkušenosti s F1®

Naše edice Enstone Edition se uvnitř skutečně odlišuje od ostatních sportovních vozů. Detaily z uhlíkových vláken se vyrábí na stejné lince v Enstone jako komponenty pro vozy Formule 1®, což představuje skutečné a emotivní spojení mezi modelem A110 S a našimi vozy Alpine F1™ a každodenní připomínku našeho elitního britského výrobního závodu. Karbon je doplněn prošitým mikrovláknem.

A110 S ENSTONE EDITION – ALPINE

Mimořádná příležitost

V této limitované edici se vyrobí pouhých 300 exemplářů ve dvou elegantních barevných provedeních. Jedinečný číslovaný štítek hrdě ukazuje exkluzivitu každého vozu a sportovní původ karbonových detailů v kabině. Každý majitel obdrží certifikát pravosti z našeho výrobního závodu v Enstone s podpisem týmu BWT Alpine F1®.

A110 S ENSTONE EDITION – ALPINE

DESIGN

Jedinečný, osobitý a elegantní design

Prošívání Enstone Edition na sedadlech Sabelt Racing® doplňuje černěné vnější obložení a zostřuje detaily našeho vozu Alpine A110 S, které působí ještě emotivněji než kdykoli předtím.

A110 S Enstone Edition – Alpine

Objevujte dál